ÚVOD / OPRAVÁRENSTVÍ A SLUŽBY / SERVIS OSTATNÍCH VOZIDEL / DIAGNOSTIKA, CEJCHOVÁNÍ, EMISE

DIAGNOSTIKA, CEJCHOVÁNÍ, EMISE

Současné servisní pracoviště se neobejde bez moderní diagnostické techniky. Naše servisní středisko Vám nabízí následující diagnostické služby pro všechny typy užitkových vozidel a autobusů:

Kontrola a seřízení geometrie náprav zařízením TruckCam

Nejmodernější kamerová technologie zařízení TruckCam umožňuje nejen klasické seřízení sbíhavosti kol přední nápravy. Dokáže zkontrolovat geometrii náprav celého vozidla i jízdní soupravy nezávisle na počtu náprav. Lze také měřit a seřizovat geometrii samostatného přípojného vozidla – klasického i tandemového přívěsu a návěsu. Pomocí doplňkového zařízení dokáže změřit geometrii rámu vozidla, což je důležité například po dopravní nehodě.

Kontrola brzd na válcové stolici MAHA

Brzdová stolice MAHA IW 4 je nejmodernější zařízení pro komplexní diagnostiku brzdových systémů užitkových vozidel. Dovoluje zkontrolovat nejen jednotlivé nápravy vozidla, ale i celkové chování brzdové soustavy. Lze také sladit brzdové systémy motorového a přípojného vozidla pro optimalizaci brzdného výkonu a minimalizaci opotřebení součástí brzdové soustavy.

Diagnostika a opravy zařízení Wabco

Náš servis vlastní licenci pro veškeré diagnostické programy společnosti WABCO. Dokážeme tak rychle a spolehlivě určit závadu a opravit všechny elektropneumatické systémy motorových a přípojných vozidel – antiblokovací brzdové systémy (ABS, EBS, TEBS), stabilizační systémy (ESP) i systémy elektronicky řízeného vzduchového pérování (ECAS).

Opravy a cejchování všech druhů tachografů

Autorizované metrologické středisko našeho servisu nabízí opravy a cejchování všech typů analogových, elektronických (radioformát) i digitálních tachografů.

Měření emisí naftových motorů

Pro všechna vozidla se vznětovými motory nabízíme měření emisí výfukových plynů.

PROVOZNÍ DOBA

Provozní doba servisu je v pracovních dnech od 7,00 do 21,00 hodin, v sobotu od 7,00 do 13,00 hodin. V mimořádných a naléhavých případech nebo po předchozí dohodě je možno vozidlo opravit i v mimopracovní době – v noci, nebo v sobotu i v neděli. V případě požadavku na opravu přes sobotu a neděli je vhodné si opravu sjednat s dostatečným časovým předstihem, aby bylo možno objednat potřebné náhradní díly. Distribuce náhradních dílů funguje pouze v pracovních dnech.

KONTAKTY
DIAGNOSTIKA, CEJCHOVÁNÍ, EMISE

Pavel Valčuha, Ing.
vedoucí servisních služeb UH
tel: +420 572 524 310
mobil: +420 724 961 370

Petr Krejčiřík
přejímací technik UH
tel: +420 572 524 313
fax: +420 572 524 393
mobil: +420 602 733 877

Miloslav Mlýnek, Ing.
vedoucí servisních služeb UB
tel: +420 572 524 520
mobil: +420 602 709 716

PROVOZNÍ DOBA

Provozní doba servisu je v pracovních dnech od 7,00 do 21,00 hodin, v sobotu od 7,00 do 13,00 hodin.

V mimořádných a naléhavých případech nebo po předchozí dohodě je možno vozidlo opravit i v mimopracovní době – v noci, nebo v sobotu i v neděli. V případě požadavku na opravu přes sobotu a neděli je vhodné si opravu sjednat s dostatečným časovým předstihem, aby bylo možno objednat potřebné náhradní díly. Distribuce náhradních dílů funguje pouze v pracovních dnech.