EDIT - Omezení provozu linek MHD Uherské Hradiště z důvodu rekonstrukce hlavní křižovatky

Ředitelství silnic a dálnic ČR bude provádět plošnou opravou silničního průtahu v místě hlavní křižovatky v Uherském Hradišti, tedy křižovatky silnice I/55 s ulicemi Sokolovská a Všehrdova. Termín opravy je naplánován od 06. 04. 2021 do 23. 04 2021.

Oprava křižovatky byla ukončena s předstihem - od soboty 24. 04. 2021 je plně průjezdná a všechny linky MHD Uherské Hradiště jezdí podle standardních jízdních řádů.

 

Po dobu celé rekonstrukce lze očekávat výrazné komplikace v dopravní situaci v Uherském Hradišti, která zcela určitě bude mít vliv i na autobusovou dopravu. Upozorňujeme cestující, že pravděpodobně bude docházet k poměrně výraznému zpoždění všech autobusových linek. Nejhoší situaci očekáváme v průběhu první etapy (06. 04. 2021 - 14. 04. 2021), kdy bude hlavní křižovatka uzavřena směrem na Jarošov a všechny autobusy, které směřují na Jarošov, Bílovice, Březolupy a dál na Zlín budou uzavírku obousměrně objíždět přes Sídliště Východ.

Podrobné informace o rekonstrukci hlavní křižovatky, organizaci dopravy a objízdných trasách najdete na webu Města Uherské Hradiště zde