Omezení provozu linek MHD Uherské Hradiště z důvodu rekonstrukce hlavní křižovatky

Ředitelství silnic a dálnic ČR bude provádět plošnou opravou silničního průtahu v místě hlavní křižovatky v Uherském Hradišti, tedy křižovatky silnice I/55 s ulicemi Sokolovská a Všehrdova. Termín opravy je naplánován od 06. 04. 2021 do 23. 04 2021.

Od 13. 04. 2021 probíhá druhá etapa, které bude mít opět vliv na vedení spojů linek 3, 5, 8, a 9 MHD Uherské Hradiště. Jízdní řády, platné po dobu omezení najdete zde

Linka číslo 3 po dobu druhé etapy nejezdí, namísto toho jsou přidány spoje linky číslo 5. Ojezdy linky číslo 5 z autobusového nádraží najdete v připojeném dokumentu.

Po dobu celé rekonstrukce lze očekávat výrazné komplikace v dopravní situaci v Uherském Hradišti, která zcela určitě bude mít vliv i na autobusovou dopravu. Upozorňujeme cestující, že pravděpodobně bude docházet k poměrně výraznému zpoždění všech autobusových linek. Nejhoší situaci očekáváme v průběhu první etapy (06. 04. 2021 - 14. 04. 2021), kdy bude hlavní křižovatka uzavřena směrem na Jarošov a všechny autobusy, které směřují na Jarošov, Bílovice, Březolupy a dál na Zlín budou uzavírku obousměrně objíždět přes Sídliště Východ.

Podrobné informace o rekonstrukci hlavní křižovatky, organizaci dopravy a objízdných trasách najdete na webu Města Uherské Hradiště zde

Soubory


  • Linka číslo 5 - odjezdy z autobusového nádraží po dobu oprav hlavní křižovatky (Stáhnout)
  • Linka číslo 5 - kompletní jízdní řád, platný po dobu oprav hlavní křižovatky (Stáhnout)