O společnosti

O společnosti

ČSAD Uherské Hradiště a.s.

Historie společnosti je spojena s provozováním autodopravy prostřednictvím bývalých regionálních firem pod společnou značkou ČSAD. Moderní historie a zásadní rozvoj započal úspěšnou privatizací v roce 1993 a od té doby je společnost plně řízena konkrétními vlastníky – akcionáři. Významnou změnou v organizační struktuře bylo v roce 2007 oddělení autobusové dopravy do nově vzniklé společnosti – ČSAD BUS Uherské Hradiště.

ČSAD Uherské Hradiště je ryze česká dopravní společnost, jejíž hlavní oblastí podnikatelských aktivit jsou mezinárodní a tuzemská kamionová doprava, skladování včetně distribuce zboží a pravidelná autobusová doprava provozovaná prostřednictvím společnosti ČSAD BUS Uherské Hradiště. Tyto oblasti představují více než dvoutřetinový podíl na celkovém obratu firem. Dalšími významnými činnostmi společnosti jsou kompletní servisní služby nákladních vozidel a autobusů a provozování čerpacích stanic. Důležitou roli v hospodaření společnosti hrají také celní služby a široká nabídka logistických služeb. V současné době je akciová společnost tvořena třemi provozovnami, které mají sídlo v Uherském Hradišti, Uherském Brodě a Pohořelicích. S vozidly pod značkou ČSAD Uherské Hradiště se můžete setkat zejména ve Francii, státech Beneluxu, Itálii ale i jiných státech EU. Společnost je také známá jako specialista na oblast Balkánského poloostrova.

ČSAD Uherské Hradiště a.s. a ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s. má zavedený systém managementu kvality dle ISO 9001:2015, který je v pravidelných intervalech aktualizován.

Soubory

  • Informace o ochraně osobních údajů ve společnosti ČSAD Uherské Hradiště a.s. (Stáhnout)