Informace k převedení zůstatku z původních čipových karet

Informace k převedení zůstatku z původních čipových karet

Zde najdete všechny potřebné informace k vypořádání zůstatku na původní čipové kartě, vydané ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s. 

Na této stránce budeme postupně zveřejňovat informace k vypořádání zůstatků na původních čipových kartách, jejichž platnost skončila 31. 12. 2020.

Lhůta pro vypořádání zůstatku bude minimálně tři roky. O ukončení příjmu žádostí o vypořádání zůstatku na kartě budeme informovat s předstihem minimálně šesti měsíců.

Počítáme postupně s možnostmi, jak zůstatek vypořádat:

 1. Bezhotovostní převod zůstatku na bankovní účet
 2. Výplata v hotovosti na určených kontaktních místech

Vzhledem k současné epidemické situaci spustíme v první fázi pouze možnost bezhotovostního převodu zůstatku na bankovní účet.

Jak postupovat při zpracování žádosti o bezhotovostní převod zůstatku na bankovní účet:

 • Ve vyhledávacím poli na konci této stránky si po zadání čísla karty můžete ověřit zůstatek, který je evidovaný k 31. 12. 2020 Clearingovým centrem Zlínského kraje.
 • Existují dvě varianty čísla karty - jedna varianta má desetimístné číslo bez mezer, druhá varianta má čtrnáctimístné číslo ve tvaru 123 456 7890 1234. Do vyhledávacího pole je potřeba zadat prvních deset čísel karty včetně počáteční nuly, kterou některá čísla karet začínají. Ukázku obou druhů karet najdete v galerii vespod stránky.
 • Následně vyplňte, prosím, formulář žádosti, který je připraven v sekci soubory níže na této stránce.
 • Formulář má dvě části - jednu odevzdáte společně s kartou, druhou Vám potvrdíme při příjmu žádosti a zůstane Vám jako doklad o přijetí žádosti.
 • V případě vyplnění formuláře na počítači je nutné veškeré údaje zadat pouze jednou, do dalších polí, obsahujících stejný údaj se automaticky propisují. Doporučujeme začít v prvním poli - Jméno a příjmení a pak postupovat pomocí tabulátoru postupně na další pole.
 • V případě ručního vyplnění, vyplňte, prosím, všechna pole na obou částech formuláře.
 • Vyplněnou žádost vytiskněte, podepište a odevzdejte společně s čipovou kartou na informační přepážce v Uherském Hradišti nebo Uherském Brodě, kde Vám pracovnice potvrdí převzetí žádosti a čipové karty na části žádosti, která zůstane žadateli.
 • Finanční prostředky Vám převedeme do sedmi pracovních dnů na bankovní účet uvedený v žádosti.
 • Pokud nemáte možnost Žádost o převod zůstatku na čipové kartě vytisknout, požádejte o formulář pracovnice na informační přepážce. Obsluha Vám také na požádaní sdělí zůstatek na kartě. Formulář vyplňte rukou hůlkovým písmem a odevzdejte spolu s čipovou kartou na informační přepážce.

VĚNUJTE, PROSÍM, POZORNOST NÁSLEDUJÍCÍM UPOZORNĚNÍM

 • Při vyplňování žádosti věnujte mimořádnou pozornost číslu účtu - denně zpracováváme cca 100 žádostí a každý den je minimálně jedno číslo účtu uvedeno chybně.
 • Na žádosti vždy uvádějte kontakt. Pokud nemáte emailovou adresu, nebo preferujete telefonický kontakt, uveďte místo emailové adresy telefonní číslo. Kontakt je důležitý zejména pro řešení nesrovnalostí v žádosti - nejčatěji právě chybně uvedené číslo účtu.

Soubory

 • Žádost o převod zůstatku na bankovní účet (Stáhnout)