Zájezdová doprava

Zájezdová doprava

ČSAD BUS Uherské Hradiště je schopno díky své flotile 125 autobusů zabezpečit jak tuzemské, tak zahraniční zájezdy.

Objednáte-li si u nás autobus, chcete mít jistotu, že:

  • bude pohodlný a spolehlivý
  • bude přistaven podle Vašeho přání a včas
  • budete mít příjemného, kvalitního, zkušeného a bezpečného řidiče
Všechny tyto požadavky jsme připraveni Vám splnit díky dlouhé historii podnikání v tomto oboru dopravy, modernímu vozovému parku a řidičům s dlouholetou praxí za volantem autobusu.
Řidiči jsou vybaveni platebními kartami umožňujícími nákup pohonných hmot, hrazení dálničních a jiných poplatků v zahraničí, krytí servisních a jiných služeb. Díky silnému zázemí velké společnosti jsme schopni řešit mimořádné situace operativně a vždy s cílem co nejmenšího zdržení cestujících.
 
Zvolíte – li nás, zvolíte profesionály!
 
Kontaktujte se s námi, čekáme na Vaše zavolání!
 
Objednávka dopravy
 

ZÁJEZDOVÝ AUTOBUS MAN LION’S COACH

Prostor pro cestující pro vysněné cestování

Autobus MAN Lion’s Coach nabízí mimořádně pohodlný a lákavý interiér. Díky velkým skleněným oknům nabízí nejen jedinečnou atmosféru, ale také zprostředkovává fascinující pocit prostoru. Velkorysá nabídka místa a pohodlný prostor pro nohy tak od začátku až do konce zajišťují čistý požitek z cestování. Velká skleněná okna zprostředkují nejen jedinečnou atmosféru, ale také fascinující pocit prostoru. Nad ergonomickými komfortními sedadly jsou umístěny ovládací prvky. S jejich pomocí si může každý cestující individuálně regulovat ventilaci a osvětlení. Ergonomické a vysoce funkční stanoviště řidiče autobusu MAN Lion’s Coach usnadňuje řidiči práci.
 

Regulace klimatizace

Autobus MAN Lion’s Coach je vybaven plně automatickou klimatizací. Klimatizace po celý rok automaticky udržuje optimální teplotu v interiéru. Klimatizace udržuje konstantně vysokou kvalitu vzduchu, protože do interiéru neustále přivádí čerstvý vzduch. O zvýšení pohodlí během jízdy se starají ventilační trysky, které se nacházejí nad každým místem k sezení a každý cestující si je může individuálně nastavit.
 

Místa k sezení

Pohodlí v autobuse MAN Lion’s Coach byla věnována velká pozornost – ať už se jedná o prostor nebo místa k sezení. Ergonomická zájezdová sedadla z kvalitního materiálu jsou speciálně navržena podle požadavků cestujících na dlouhých cestách. Rovněž nabízí dostatek místa pro nohy a jsou na zadní straně vybavena integrovanými sklopnými stolky s držákem na nápoje. V případě potřeby lze sedadla snadno sklopit ze vzpřímené polohy dozadu, aby se cestující mohli lépe uvolnit. A v neposlední řadě k pohodlí přispívá sada ovládacích prvků se čtecím světlem, nastavitelnými ventilačními tryskami, reproduktory a ovládacími knoflíky umístěná nad každým místem k sezení.
 

Osvětlení

Interiér autobusu MAN Lion’s Coach se vyznačuje příjemnou jasnou atmosférou. Harmonicky integrované noční osvětlení je v této třídě naprosto jedinečné a večer vytváří fascinující pocit z prostoru. O vyšší bezpečnost se starají diodami osvětlené schody v nástupním a výstupním prostoru. Během dne projasňují prostor pro cestující velká skleněná okna a nepřímé osvětlení prostřednictvím sériově montovaného střešního okna s tónovaným zasklením. Jako další zdroj světla slouží individuálně nastavitelné diodové čtecí lampičky umístěné nad každým místem k sezení. 

Soubory

  • Nabídkový leták autobusu MAN Lion´s Coach (Stáhnout)